O GI-PAY UBEZPIECZENIA

Gi-Pay Ubezpieczenia Katarzyna Szweblik

Data założenia 01.04.2014

 

 

 

Firma  współpracuje z liderami rynku specjalizującego się w dostarczaniu rozwiązań z obszaru pośrednictwa ubezpieczeniowego  i usług płatniczych. Stawiamy na konkretne działania pozwalające Klientowi Indywidualnemu jak i Firmie, bezpiecznie i świadomie poruszać się w świecie ubezpieczeniowym.  Gdy słyszy się słowa ubezpieczenia ochrona mienia  domu własna obowiązkowa nie obowiązkowa  na przyszłość zabezpieczenie kredytu każdemu w głowie robi się bałagan. Tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi.

Krok po kroku wytyczamy drogę jasną i zrozumiałą odpowiadającą potrzebom Klienta  bo to główny cel i misja jaką chcemy spełnić .

 

 „Nie ma rzeczy niemożliwych, dla kogoś kto nie musi ich zrobić sam”  William Wyler

Jesteśmy dla Was nigdy na odwrót.

Skontaktuj się z nami

logo
43-430 Skoczów
Mickiewicza 16
mobile: 535-123-131
tel/fax: 33-851-14-83
e-mail: biuro@gi-pay.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pn : 8:00 - 17:00
Sob : zamknięte
Nd : zamknięte
Masz pytania? Napisz do nas
Dane osobowe podane/wpisane w formularzu kontaktowego będą przetwarzane przez Gi Pay Ubezpieczenia Katarzyna Szweblik z siedzibą w: 43-430 Skoczów ul.Mickiewicza 16. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 pkt b Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania - w tym celu mogę kontaktować się z Gi Pay Ubezpieczenia Katarzyna Szweblik na adres e-mail: k.szweblik@gi-pay.pl lub pisemnie na adres siedziby).
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej
więcej >>
przez Gi Pay Ubezpieczenia, 43-430 Skoczów Mickiewicza 16 zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
*Pola obowiązkowe