USŁUGI PŁATNICZE

 

 

 

 

Prowadzimy również Biuro usług płatniczych potocznie zwane punktem opłat – taki punkt ma za zadnie realizację przelewów składanych przez zleceniodawców do przekazania odbiorcom. Każde biuro usług płatniczych ma obowiązek być zgłoszone do Komisji Nadzoru Finansowego który nadaje odpowiedni numer pod którym można zweryfikować oraz kontrolować dane Biuro. Numer jest ogólnie znany i dostępny . Nasz numer to BP1511/2014.

 

Jest również obowiązek posiadania prze z takie biuro polisy Odpowiedzialności cywilnej Biura Usług płatniczych .Ubezpieczenie obejmuje odpowiedzialność biura usług płatniczych za szkode powstała w związku z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem transakcji płatniczej wynikającej z umowy o świadczenie usług przez biuro do wysokości dokonanej wpłaty .

 

Spełniamy wszystkie warunki i wytyczne . Jakość obsługi i  zadowolenie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

 

 

Skontaktuj się z nami

logo
43-430 Skoczów
Mickiewicza 16
mobile: 535-123-131
tel/fax: 33-851-14-83
e-mail: biuro@gi-pay.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pn : 8:00 - 17:00
Sob : zamknięte
Nd : zamknięte
Masz pytania? Napisz do nas
Dane osobowe podane/wpisane w formularzu kontaktowego będą przetwarzane przez Gi Pay Ubezpieczenia Katarzyna Szweblik z siedzibą w: 43-430 Skoczów ul.Mickiewicza 16. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 pkt b Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania - w tym celu mogę kontaktować się z Gi Pay Ubezpieczenia Katarzyna Szweblik na adres e-mail: k.szweblik@gi-pay.pl lub pisemnie na adres siedziby).
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej
więcej >>
przez Gi Pay Ubezpieczenia, 43-430 Skoczów Mickiewicza 16 zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
*Pola obowiązkowe